مشاوره رایگان: 09304023151

قوانین و مقررات

در بخش ذیل مجموعه‌ قوانین و مقررات حاکم بر فراتکنیک تبیین شده است. این قوانین در سه بخش، عمومی، تعهدات و حریم شخصی مشخص شده اند که امید است با مطالعه دقیق آن علاوه بر همکاری بهتر، از هرگونه سوء تفاهم نیز جلوگیری شود.

قوانین و مقررات: استفاده شما از وب سایت فراتکنیک به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می‌باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “فراتکنیک”، “وب سایت فراتکنیک” به آدرس اینترنتی faratechnic.com می باشد. محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “فراتکنیک” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، بروزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره‌ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین “فراتکنیک” بعد از هر بار بروزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

عمومی

١ – هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس‌ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری و غیرتجاری حتماً باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “فراتکنیک” برای وب سایت‌ها و وبلاگهای شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

۲ – کاربران می‌بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۳ – شما به فراتکنیک اطمینان می‌دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “فراتکنیک” می‌باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “فراتکنیک” به گونه‌ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی‌هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده‌اند نیستید.

۴- ” فراتکنیک” ممکن است دارای لینک‌هایی به وب سایت‌های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت‌ها تحت کنترل ما نباشند لذا فراتکنیک هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایت‌ها از جمله لینک‌های قرار گرفته در این وب سایت‌ها ندارد. ” فراتکنیک” این لینک‌‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک‌ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب‌سایت‌ها نمی‌باشد. وب سایت‌هایی که در صفحات ” فراتکنیک” لینک می‌شوند ممکن است توسط افرادی خارج از فراتکنیک اداره شده، لذا فراتکنیک نمی‌تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می‌کنید مسئولیت هر‌گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه‌تان را از طریق ویروس یا فایل‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به وب سایت‌های لینک شده در ” فراتکنیک” باشد، خود برعهده خواهید داشت.

۵- ” فراتکنیک” هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب‌سایت خود و یا لینک‌های مرده نمی‌پذیرد. سرویس‌های وب سایت «آن‌گونه که هست» ارائه می‌شوند و ” فراتکنیک” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می‌تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

۶- ” فراتکنیک” تحت هیچ شرایطی خسارت‌های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از ” فراتکنیک” یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وب سایت یا سرویس‌های آن حاصل شود نمی‌پذیرد.

۷ – این توافق‌نامه تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از ” فراتکنیک” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می‌شود.

۸ – هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در “فراتکنیک” ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای “فراتکنیک” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب‌های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

 

تعهدات

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده = وب‌سایت گروه فنی مهندسی فراتکنیک به آدرس اینترنتی: faratechnic.com

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال‌کننده فرم سفارش خرید

١ – فروشنده متعهد می‌گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

٢ – فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

٣ – فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، فراتکنیک مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

۴ – فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته‌بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

۵ – در صورتی که کالا در شهر مشهد با بسته‌بندی ظاهری سالم توسط پیک و در سایر نقاط توسط پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاحدید خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن با خریدار انجام نماید.

۶ – فروشنده می‌تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی‌های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

٧ – خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

٨ – خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

٩ – خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت “پرداخت شده”، “در حال بررسی” و “ارسال شد” نمی‌تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

١٠ – خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی‌گیرد.

١١ – خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.

۱۲ – برای سفارش‌هایی که توسط پیک ارسال می‌گردد (مناطق ۷ گانه مشهد)، پیک متعهد به تحویل سفارش “صرفا” در محل درب ورودی اولیه ساختمان به مشتری می‌باشد. لذا خریدارانی که در مجتمع‌های مسکونی یا اداری حضور دارند می‌بایست به درب ورودی ساختمان مراجعه کرده و محصول را تحویل گیرند.

١۳ – در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شرکت (به وسیله پست یا پیک شرکت) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و فراتکنیک هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

١۴ – کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می‌باشد.

 

حریم شخصی

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران
فراتکنیک به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. فراتکنیک متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از ” فراتکنیک شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

بالا