برنامه نویسی

برنامه نویسی

واحد نرم افزار و برنامه نویسی شرکت فرا تکنیک با در اختیار داشتن کادری متخصص و مجرب در حوزه طراحی و برنامه نویسی وب، ویندوز و موبایل و با تسلط بر اکثر زبان های برنامه نویسی، آمادگی دارد تا پروژه ها، ایده ها و هر آنچه که در ذهن شماست را با بهترین کیفیت پیاده سازی نماید.

تحلیل، ساخت و پشتیبانی نرم افزار های سفارشی مشتریان) از جمله برنامه های اتوماسیون های اداری، مالی و انبار داری چند پلتفرمی؛ تحلیل، ساخت و پشتیبانی نرم افزار های مخصوص عموم کاربران؛ طراحی و برنامه نویسی وب سایت، پلاگین نویسی از جمله خدمات فرا تکنینک می باشد. امرزوه با توجه به کسترش روز افزون اینترنت و گوشی های هوشمند تلفن همراه، ساخت نرم افزارهای مخصوص گوشی همراه برای هر کسب و کاری و یا هر فعالیتی در فضای سایبر از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. فرا تکنیک هم در همین راستا برنامه های خود را در پلتفرم های روز دنیا یعنی آندروید و آیفون، به نگارش در می آورد.

devبرنامه تحت وب به برنامه هایی گفته میشود که برای انجام امور مختلف به صورت آنلاین طراحی و ساخته شده اند. این برنامه ها که معمولا با یکی از زبان های PHP, ASP.NET و Java ساخته میشوند روی سرور قابل اجرا هستند.برنامه های تحت وب به دلیل سادگی و قابل دسترس بودن در طول شبانه روز دارای طرفداران بسیاری هستند.

برای استفاده از این برنامه ها تنها کافی است که کاربر به اینترنت و یک مرورگر دسترسی داشته باشد.در واقع زمانی که شما به یک سایت متصل میشوید و به انجام اموری مانند ارسال ایمیل، خرید آنلاین، سیستم حسابداری، امور بانکی و … میپردازید با یک برنامه تحت وب در حال کارکردن هستید. به طور مثال Yahoo! Mail یا Gmail برنامه های تحت وبی هستند که کاربران آنها در هر زمان میتوانند به صورت آنلاین به ایمیل های خود دسترسی داشته باشند و آنها را مدیریت کنند. فرا تکنیک کلیه پروژه های و ایده های شما در ابن زمینه را به بهترین نحوه انجام می دهد.

mobبا توجه به گسترش روز افزون استفاده از تلفن همراه ، به عنوان یکی از کلیدی ترین ابزار مورد استفاده مردم ، ایران سایت ساز به تولید نرم افزار در بستر های مختلف موبایل پرداخته است.
خدمات فرا تکنیک در زمینه تولید و توسعه نرم افزار های تلفن همراه روی پلتفرم های محبوب بازار از جمله iPhone/iPad و Android ارائه می گردد. در همین زمینه نرم افزارهای تولیدی می توانند مبتنی بر WAP, GPRS, GPS, Bluetooth پیاده سازی شوند.
بنابر این اگر شما به تازگی فعالیت کاری خود را شروع کرده اید و یا اینکه یک شرکت و یا بنگاه اقتصادی بزرگ را اداره می کنید ، فرا تکنیک بهترین راه حل ها را برای گسترش و شناخته شدن محصول و خدماتتان روی پرکاربردترین وسیله ارتباطی یعنی موبایل عرضه می کند.
فرا تکنیک بدین وسیله آمادگی خود را برای اجرا و پیاده سازی کلیه طرح ها و سفارشات شما را اعلام می دارد.