سیستم پخش زنده اینترنتی فراتکنیک

رسانه پیام ؛ سیستم پخش زنده اینترنتی فراتکنیک

slid4برنامه پخش زنده فراتکنیک که طراحی، نگارش و اجرای آن توسط تیم برنامه نویسی فراتکنیک انجام گرفته است قادر است که تصاویر ارسالی از دوربین ها، میکسر و یا هر خروجی ویدئویی دیگر را بصورت زنده به همراه صدا بروی بستر اینترنت منتقل کند. این برنامه در دو نسخه استاندارد و حرفه ای ارائه گردد که تفاوت این نسخه ها در حذف نشان فراتکنیک از روی تصویر می باشد که این امکان در نسخه حرفه ای گنجانده شده است.
ضمناً در هر دو نسخه ارائه شده، برنامه به دو صورت تحت وب و همچنین نسخه های آندورید و آیفون در اختیار کارفرما قرار می گیرد.

قابل ذکر است که این برنامه با نرم افزار میکسری که در اختیار دارد امکان درج لوگو و زیرنویس را برای کاربر فراهم می نماید. نرم افزار میکسر سیستم پخش زنده فراتکنیک هم توسط کادر برنامه نویسی شرکت نگارش شده است.

رادیو آنلاین

رادیو آنلاین سیستمی است که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید مطالبی که مد نظر دارید را برای کاربران خود بصورت آنلاین و زنده پخش نمایید. این سیستم می تواند برای پخش زنده برنامه های شما، پخش زنده مراسم ها، سخنرانی ها، سمینارها و همایش ها و یا آرشیو صوتی شما، مفید باشد. با نرم افزاری که گروه برنامه نویسی فرا تکنیک طراحی کرده است براحتی می توانید برنامه پخش روزانه، هفتگی . ماهانه را مشخص کنید. همچنین می توانید زمان اجرا و توقف هر برنامه را مشخص نمایید و یا اینکه مشخص کنید هر فایل چند بار تکرار داشته باشد و …

برای مشاهده نمونه کار انجام شده به سایت مجتمع طفلان مسلم(س) مراجعه کنید.